Filmele săptămânii, la Cinema City Timișoara
Vineri, 3 octombrie
Dracula: Povestea nespusă – acțiune, dramă, fantastic, horror, de la ora 18.20, 20.20 și 22.40.
Fata dispărută – dramă, thriller, de la ora 19.40 și 22.20.
Hai să fim polițiști! – acțiune, comedie, de la ora 19.30.
Țestoasele Ninja – 3D, acțiune, aventuri, comedie, fantastic, SF, de la ora 17.40.
Gardienii galaxiei – 3D, acțiune, aventuri, SF, de la ora 22.10.
Lucy – acțiune, SF, de la ora 17.30.
În mijlocul furtunii – acțiune, thriller, de la ora 21.50.
Precum în iad, așa și pe pământ – horror, thriller, de la ora 19.10.
Equalizer – acțiune, dramă, thriller, de la ora 17.20, 20.10 și 22.50.
Labirintul: Evadarea – mister, SF, thriller, de la ora 19.20 și 21.40.
America, venim! – comedie, de la ora 21.10.
Dacă aș rămâne – dramă, de la ora 19.50.
Sâmbătă, 4 octombrie
Fata dispărută – dramă, thriller, de la ora 11.10, 13.40, 16.40, 19.40 și 22.20.
Dracula: Povestea nespusă – acțiune, dramă, fantastic, horror, de la ora 11.40, 14.10, 16.20, 18.20, 20.20 și 22.40.
Casa magicianului – 3D, aventuri, animație, familie, de la ora 11.30, 12.50, 13.40 și 15.30.
Hai să fim polițiști! – acțiune, comedie, de la ora 14.50 și 19.30.
Gardienii galaxiei – 3D, acțiune, aventuri, SF, de la ora 22.10.
Lucy – acțiune, SF, de la ora 17.30.
Țestoasele Ninja – 3D, acțiune, aventuri, comedie, fantastic, SF, de la ora 13.10 și 17.40.
Cum să evadezi de pe Pământ – 3D, animație, aventuri, comedie, de la ora 11.10.
În mijlocul furtunii – acțiune, thriller, de la ora 21.50.
Labirintul: Evadarea – mister, SF, thriller, de la ora 12.10, 14.30, 17.00, 19.20 și 21.40.
Equalizer – acțiune, dramă, thriller, de la ora 12.00, 14.40, 17.20, 20.10 și 22.50.
America, venim! – comedie, de la ora 21.10.
Dacă aș rămâne – dramă, de la ora 15.20 și 19.50.
Precum în iad, așa și pe pământ – horror, thriller, de la ora 19.10.
Darul lui Jonas – dramă, fantastic, SF, de la ora 17.00.
Duminică, 5 octombrie
Fata dispărută – dramă, thriller, de la ora 11.10, 13.40, 16.40, 19.40 și 22.20.
Dracula: Povestea nespusă – acțiune, dramă, fantastic, horror, de la ora 11.40, 14.10, 16.20, 18.20, 20.20 și 22.40.
Casa magicianului – 3D, aventuri, animație, familie, de la ora 11.30, 12.50, 13.40 și 15.30.
Hai să fim polițiști! – acțiune, comedie, de la ora 14.50 și 19.30.
Gardienii galaxiei – 3D, acțiune, aventuri, SF, de la ora 22.10.
Lucy – acțiune, SF, de la ora 17.30.
Țestoasele Ninja – 3D, acțiune, aventuri, comedie, fantastic, SF, de la ora 13.10 și 17.40.
Cum să evadezi de pe Pământ – 3D, animație, aventuri, comedie, de la ora 11.10.
În mijlocul furtunii – acțiune, thriller, de la ora 21.50.
Labirintul: Evadarea – mister, SF, thriller, de la ora 12.10, 14.30, 17.00, 19.20 și 21.40.
Equalizer – acțiune, dramă, thriller, de la ora 12.00, 14.40, 17.20, 20.10 și 22.50.
America, venim! – comedie, de la ora 21.10.
Dacă aș rămâne – dramă, de la ora 15.20 și 19.50.
Precum în iad, așa și pe pământ – horror, thriller, de la ora 19.10.
Darul lui Jonas – dramă, fantastic, SF, de la ora 17.00.
Luni, 6 octombrie
Fata dispărută – dramă, thriller, de la ora 13.40, 16.40, 19.40 și 22.20.
Dracula: Povestea nespusă – acțiune, dramă, fantastic, horror, de la ora 14.10, 16.20, 18.20, 20.20 și 22.40.
Casa magicianului – 3D, aventuri, animație, familie, de la ora 13.40 și 15.30.
Țestoasele Ninja – 3D, acțiune, aventuri, comedie, fantastic, SF, de la ora 13.10 și 17.40.
Gardienii galaxiei – 3D, acțiune, aventuri, SF, de la ora 22.10.
Lucy – acțiune, SF, de la ora 17.30.
Darul lui Jonas – dramă, fantastic, SF, de la ora 17.00.
Hai să fim polițiști! – acțiune, comedie, de la ora 14.50 și 19.30.
Precum în iad, așa și pe pământ – horror, thriller, de la ora 19.10.
Equalizer – acțiune, dramă, thriller, de la ora 14.40, 17.20, 20.10 și 22.50.
Labirintul: Evadarea – mister, SF, thriller, de la ora 14.30, 17.00, 19.20 și 21.40.
America, venim! – comedie, de la ora 21.10.
Dacă aș rămâne – dramă, de la ora 15.20 și 19.50.
În mijlocul furtunii – acțiune, thriller, de la ora 21.50.
Marți, 7 octombrie
Fata dispărută – dramă, thriller, de la ora 13.40, 16.40, 19.40 și 22.20.
Dracula: Povestea nespusă – acțiune, dramă, fantastic, horror, de la ora 14.10, 16.20, 18.20, 20.20 și 22.40.
Casa magicianului – 3D, aventuri, animație, familie, de la ora 13.40 și 15.30.
Țestoasele Ninja – 3D, acțiune, aventuri, comedie, fantastic, SF, de la ora 13.10 și 17.40.
Gardienii galaxiei – 3D, acțiune, aventuri, SF, de la ora 22.10.
Lucy – acțiune, SF, de la ora 17.30.
Darul lui Jonas – dramă, fantastic, SF, de la ora 17.00.
Hai să fim polițiști! – acțiune, comedie, de la ora 14.50 și 19.30.
Precum în iad, așa și pe pământ – horror, thriller, de la ora 19.10.
Equalizer – acțiune, dramă, thriller, de la ora 14.40, 17.20, 20.10 și 22.50.
Labirintul: Evadarea – mister, SF, thriller, de la ora 14.30, 17.00, 19.20 și 21.40.
America, venim! – comedie, de la ora 21.10.
Dacă aș rămâne – dramă, de la ora 15.20 și 19.50.
În mijlocul furtunii – acțiune, thriller, de la ora 21.50.
Miercuri, 8 octombrie
Fata dispărută – dramă, thriller, de la ora 13.40, 16.40, 19.40 și 22.20.
Dracula: Povestea nespusă – acțiune, dramă, fantastic, horror, de la ora 14.10, 16.20, 18.20, 20.20 și 22.40.
Casa magicianului – 3D, aventuri, animație, familie, de la ora 13.40 și 15.30.
Țestoasele Ninja – 3D, acțiune, aventuri, comedie, fantastic, SF, de la ora 13.10 și 17.40.
Gardienii galaxiei – 3D, acțiune, aventuri, SF, de la ora 22.10.
Lucy – acțiune, SF, de la ora 17.30.
Darul lui Jonas – dramă, fantastic, SF, de la ora 17.00.
Hai să fim polițiști! – acțiune, comedie, de la ora 14.50 și 19.30.
Precum în iad, așa și pe pământ – horror, thriller, de la ora 19.10.
Equalizer – acțiune, dramă, thriller, de la ora 14.40, 17.20, 20.10 și 22.50.
Labirintul: Evadarea – mister, SF, thriller, de la ora 14.30, 17.00, 19.20 și 21.40.
America, venim! – comedie, de la ora 21.10.
Dacă aș rămâne – dramă, de la ora 15.20 și 19.50.
În mijlocul furtunii – acțiune, thriller, de la ora 21.50.
Joi, 9 octombrie
Fata dispărută – dramă, thriller, de la ora 13.40, 16.40, 19.40 și 22.20.
Dracula: Povestea nespusă – acțiune, dramă, fantastic, horror, de la ora 14.10, 16.20, 18.20, 20.20 și 22.40.
Casa magicianului – 3D, aventuri, animație, familie, de la ora 13.40 și 15.30.
Țestoasele Ninja – 3D, acțiune, aventuri, comedie, fantastic, SF, de la ora 13.10 și 17.40.
Gardienii galaxiei – 3D, acțiune, aventuri, SF, de la ora 22.10.
Lucy – acțiune, SF, de la ora 17.30.
Darul lui Jonas – dramă, fantastic, SF, de la ora 17.00.
Hai să fim polițiști! – acțiune, comedie, de la ora 14.50 și 19.30.
Precum în iad, așa și pe pământ – horror, thriller, de la ora 19.10.
Equalizer – acțiune, dramă, thriller, de la ora 14.40, 17.20, 20.10 și 22.50.
Labirintul: Evadarea – mister, SF, thriller, de la ora 14.30, 17.00, 19.20 și 21.40.
America, venim! – comedie, de la ora 21.10.
Dacă aș rămâne – dramă, de la ora 15.20 și 19.50.
În mijlocul furtunii – acțiune, thriller, de la ora 21.50.
Scrie un comentariu